Gorąca Sandra Kubicka na plaży

Obok Anji Rubik i Dżoany Krupy, Sandra Kubicka jest jednym z największych polskich dóbr narodowych. Choć „największych” to złe słowo. Raczej jednym z najseksowniejszych.
sandra.jpg

Niedawno obiecaliśmy Wam, że będziemy co jakiś czas zaglądać co dzieje się u Sandry Kubickiej. Słowa dotrzymujemy i to nawet szybciej niż sami myśleliśmy. Sandra pojawiła się bowiem na gorącej sesji na jednej z kalifornijskich plaż, odziana jedynie w skromne bikini, w towarzystwie równie seksownej koleżanki (której tożsamości nie udało nam się ustalić).

Kolejne sesje młodej Polki jednak w ogóle nas nie dziwią, bowiem jej uroda podbija serca nie tylko wielu fanów na całym świecie, ale także wybiegi modowe (głównie jako aniołek Victoria’s Secret) i serca fotografów pracujących dla sławnych magazynów.

Spójrzcie tylko na tę piękną buzię o słowiańskich rysach, a także na to perfekcyjnie wyrzeźbione na siłowni, naturalne ciało, którego najważniejsze wymiary to 81-61-86, przy wzroście 174 cm.


Odrzucając na bok dumę narodową i wszelkie inne patriotyczne pobudki, zaś kierując się jedynie chłodnym obiektywizmem i tak musimy stwierdzić, że Sandra to jedna z najpiękniejszych modelek w branży. A do tego pracowita jak mało która!

Jeśli więc jeszcze tego nie zrobiliście, to dobrze zapamiętajcie nazwisko Kubicka. Bo z pewnością o nim jeszcze nie raz usłyszycie (choćby od nas).

INNA GORĄCA DZIEWCZYNA NA PLAŻY:


Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 29.04.2016