Gorąca Polka na wyspach - Katje Zwara

Na pierwszy rzut oka widać, że w jej żyłach płynie Polska krew. Ta blondynka z dużym biustem i równie pięknymi oczami opuściła nasz kraj, aby pokazywać się w bieliźnie na wyspach.


Kiedy tak przeglądamy konto Katji Zwary robi nam się przykro. A to dlatego, że pochodzi z z Polski, ale mieszka w Londynie. Anglicy cieszą się tym, co my utraciliśmy. Dodatkowo spotyka się z tamtejszym prezenterem telewizyjnym Gethinem Jonesem. Na szczęście co jakiś czas odwiedza swój rodzinny kraj, o czym świadczą niektóre fotki zrobione na przykład w Gdańsku.

Polka robi karierę w Wielkiej Brytanii jako modelka, lubiąca pokazywać się w bieliźnie. Jej słowiańska uroda sprawia, że wydaje się stworzona do tego zajęcia. Ma idealne kształty, co widać na pierwszy rzut oka, podobnie jak obfity biust. Piersi nosi w miseczce D. Jeśli jednak udałoby się oderwać od nich wzrok, to można by się również zakochać w jej błękitnych oczach.

Tak się zastanawiamy, czy to nie ona jest powodem emigracji naszych rodaków do Anglii. My przeglądając jej konto na Instagramie bierzemy pod uwagę nagły wyjazd na wyspy.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/katjazwara/ Czwartek 01.06.2017