Gorąca modelka topless - Amy Lee Summers

Amy Lee Summers rozgrzewa nas w te chłodne dni. Ta młoda, niska i drobna modelka przykuwa uwagę ze względu na swój obfity biust, który często pokazuje będąc w skąpym bikini, albo bez żadnego stroju.

gl.jpg

Wiosna ewidentnie zwleka z pokazaniem się w Polsce w pełnej krasie. Dlatego też postanowiliśmy pominąć tę porę roku i przejść od razu do lata. Słoneczne promienie do naszego życia wprowadziła po raz kolejny Amy Lee Summers.

Jest malutka. Mierzy zaledwie 157 centymetrów wzrostu, a jej wymiary to 93-66-86. Biorąc pod uwagę te liczby w osłupienie wprawia jej miseczka DD. Swoje ogromne piersi często eksponuje wychodząc na plażę w skąpym stroju kąpielowym.

Tym razem w ramach sesji zdjęciowej pojawiła się w Laguna Beach, gdzie pozowała w czarnym bikini, często zrzucając jego górną część i musząc zakrywać się rękoma. Następnym razem chcielibyśmy być w pobliżu. Nie trzeba by było nas przekonywać, żebyśmy podali modelce pomocną dłoń. Albo dwie.


W modellingu jest już bardzo doświadczona, nawet pomimo krótkiego stażu pracy. Zaczęła profesjonalnie pozować w wieku 21 lat, ale już nawet jako dziecko przejawiała talent w tej dziedzinie, bo pojawiała się w lokalnych katalogach.

W ciągu kilku lat kariery, pojawiła się w wielu męskich magazynach, występowała w niezliczonej liczbie katalogów (w tym bieliźnianych) i pokazywała się na wybiegach. Jej dorobek jest imponujący biorąc pod uwagę, że ma dopiero 26 lat.

Kiedy akurat nie turla się pół nago po piasku, to dba o fryzury innych pań, ponieważ jest nie tylko modelką, ale także fryzjerką. Gdyby nie to, że większość z nas nosi tupeciki, chętnie trafilibyśmy pod jej nożyczki.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: http://www.fameflynet.com/ Poniedziałek 13.03.2017