Gorąca krew - Sofia Resing

Polskie korzenie widać na pierwszy rzut oka, chociaż urodziła się w Brazylii. Ta ciemnowłosa modelka uwielbia pokazywać się w skąpych strojach kąpielowych i tańczyć samotnie w domowym zaciszu.

W jej żyłach płynie polska krew. Prócz tego znajdzie się w niej odrobina cech genetycznych Włochów, Niemców i rdzennych Amerykanów. Wszystko to tworzy mieszankę wybuchową i Sofia Resing jest prawdziwą, międzynarodową seksbombą. Pochodzi z Brazylii, a aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie robi karierę w branży modelingowej.

Ma zaledwie 25 lat, a do jej nieziemskich kształtów wzdychają mężczyźni na całym świecie. Sofia jest znaną modelką, lubiącą pokazywać się w strojach kąpielowych. I musimy przyznać, że jej ciało o wymiarach 86-61-89 bardzo ponętnie się w nich prezentuje.

Jak sama przyznaje, największą przyjemność sprawiają jej samotne tańce w domu. Aż ciężko nam uwierzyć, że potrafi opędzić się od mężczyzn i znaleźć chociaż chwilę spokoju. Chętnych na wspólne wygibasy z pewnością nie brakuje.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/sofiaresing/ Poniedziałek 19.06.2017