Gorąca joginka - Ekaterina Zueva

Już to słyszę: „za chuda”, „zjedz coś”, „żebra na wierzchu”. Ale niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie złapałby Ekateriny za zgrabny tyłek, nie objął jędrnych (tak, poprawianych) piersi albo nie przytulił smukłego ciała. Założę się, że w liczbach będzie wyglądała w Twoich oczach lepiej: 85-57-87.

Ekaterina Zueva to drobniutka Rosjanka. Przy wzroście 170 cm waży zaledwie 45 kg. Jednak jej ciało wygląda bardzo smakowicie. Przepiękne piersi  mogłyby mieć oddzielne konto na Instagramie i zebrałyby zapewne więcej obserwujących niż...nasz magazyn. Tak, są „zrobione” i to bardzo dobrze zrobione. Ale zanim z automatu je strollujesz, żałuj, że nie miałeś nigdy z takimi do czynienia. Gdybyś miał, już nigdy nie wypowiedziałbyś się o silikonowym biuście źle.

Idąc dalej – pupa wypracowana przerzucaniem ciężarów w siłowni, grą w tenisa oraz wygibasami na jodze. Tą ostatnią tak bardzo jest zafascynowana, że uczy jej inne dziewczyny. Podkreśla też, że dzięki tym zajęciom jest też niesamowicie rozciągnięta. Widzimy to oczami wyobraźni...Ekaterina Zueva to modelka, którą na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Jednak nie tam pozuje i nie tam ma swój „wybieg”. Jej kariera rozwija się na normalnych sesjach zdjęciowych i dzięki regularnym kampaniom reklamowym oraz nowym zleceniom. Dziewczyna wystąpiła też na łamach magazynów męskich, m.in. w Treats! i Playboyu. 25-letnia Rosjanka projektuje również bieliznę erotyczną, seksowne bikini i ponętne sukienki.

Klimat rosyjski średnio jej służy, dlatego pod koniec lipca przenosi się do słonecznej Italii. Dla nas to świetna informacja, bo oznacza to jeszcze więcej zdjęć w skromnych strojach kąpielowych. Jakby do tej pory mało pokazała...
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/zuueva Poniedziałek 11.07.2016