Gorąca dziewczyna - Kayla Fitzgerald

Kayla ma piękne ciało, które lubi pokazywać w wyjątkowo skąpym bikini. W zasadzie to chyba chodzi w nim bez przerwy. Nic dziwnego, skoro to sprawia, że czuje się wyjątkowo seksowna i szczęśliwa.

Ulubioną porą roku tej dziewczyny jest lato. A to dlatego, że zakłada wtedy bikini, w którym czuje się seksownie. A skoro czuje się seksownie to jest szczęśliwa. Eksponowanie swoich niewątpliwych wdzięków to jedno z jej głównych zajęć, co bardzo nas raduje.

Kayla Fitzgerald ma predyspozycje do rozgrzewania panów będących akurat na tej samej plaży co ona. Jej wymiary to 81-61-86, a piersi nosi w miseczce C. W czasie swojej kariery w branży modellingowej zdążyła już gościć na okładkach wielu męskich pism i współpracować z poważanymi markami odzieżowymi. Teraz pragnie spróbować swoich sił w aktorstwie.

Jeśli chodzi o facetów najbardziej kręci ją poczucie humoru i pewność siebie. A jak już ktoś zdobędzie jej uwagę, nie ma problemu, aby do niego podejść, zagadać i postawić drinka. Zanim jednak zechcesz do niej podbić i spróbować swoich sił, najpierw spójrz w dół, czy nie wystaje ci za dużo brzuszka. Kręcą ją jedynie faceci będący w formie. Z tego powodu nie będziemy się z nią kontaktować, ale pooglądamy roznegliżowane fotki na Instagramie.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/kaylafitz3/ Wtorek 30.05.2017