Gorąca Copa América 2016

Emocje związane z podziwianiem pięknych kibicek Euro 2016 to dla ciebie zbyt mało? Zobacz ich seksowne koleżanki zza Oceanu

otw.png

Niedawno przyjrzeliśmy się najseksowniejszym miłośniczkom piłki nożnej, kibicującym Euro 2016 (znajdziesz je tutaj), jednak nie bylibyśmy w porządku, pomijając dziewczyny przeżywające wielkie futbolowe emocje na drugim końcu świata. 

Jeżeli interesujesz się tym sportem, doskonale wiesz, jak zaskakujące rzeczy dzieją się na boiskach Copa América, czyli mistrzostw organizowanych przez CONMEBOL (Confédéración Sudaméricana de Fútbol, południowoamerykańskiej konfederacji piłki nożnej). Dodajmy, iż tegoroczna edycja jest szczególna, gdyż odbywa się z okazji okrągłej setnej rocznicy założenia federacji CONMEBOL i pierwszego Copa América.

Do tego ów turniej po raz pierwszy w historii jest rozgrywany poza Ameryką Południową - w Stanach Zjednoczonych, gdzie gospodarzami są Pasadena, East Rutherford, Santa Clara, Seattle, Glendale, Houston, Filadelfia, Foxborough, Chicago i Orlando.

otw2.png

Równie cudowne i podnoszące tętno rzeczy dzieją się tam poza murawą – narowiste Latynoski, podniecone futbolowymi emocjami, chętnie wrzucają swe zdjęcia, pokazujące, jak na sercach leżą im dobre wyniki największych gwiazd swych reprezentacji.

Chcesz twardych dowodów na te słowa? Nic prostszego: zajrzyj do naszej galerii i przeżyj wiekie sportowe emocje, jednocześnie odpowiadając sobie na pytanie, czy seksowniejsze są kibicki z Euro 2016, czy Copa América:


Dodał(a): Czwartek 23.06.2016