Gia Ramey – gorąca Cyber Girl

Znacie Cyber Girl, ranking Playboya, w którym magazyn zbiera wszystkie najgorętsze laski z sieci? Jeśli nie, to trudno. Najważniejsze jest, że ta dziewczyna została Cyber Girl roku 2016.
ramey okładka.jpg

Poznajcie Gię Ramey, jedno z gorętszych nazwisk (i ciał) pośród modelek. Ta seksowna Amerykanka urodziła się w Virginii, ale za swój dom uważa upalne Los Angeles. Głównie ze względu na to, że znajdzie się tam wiele miejsc, w których można paradować w samym bikini lub nawet topless – a to jak widzicie sami, Gia bardzo lubi robić.

Poza tym, że jest modelką, Gia interesuje się sztuką, a także jest zagorzałą zwolenniczką ochrony praw zwierząt. Jednak niech nie zwiedzie Was ta słodka buźka i pozornie delikatne upodobania, Gia nie da sobie w kaszę dmuchać – bowiem jest także zapaloną sportswomen, która uwielbia górskie wspinaczki, latynoskie tańce i… boks.

Poza tym wszystkim Gia jest także aktorką, jednak jej role zarówno na wielkim ekranie, jak i w teatrze, nie należały do najbardziej spektakularnych i słynnych. Jesteśmy jednak pewni, że niedługo się to zmieni – spójrzcie tylko na jej predyspozycje!
Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 22.04.2016