Gia Ramey - boskie krągłości

Durzą się w niej i kobiety. Ale temu się nie dziwimy. Zobacz sam. Sekret seksapilu i uroku tej modelki tkwi w jej naturalności i swobodzie bycia. To czyni ją tak rozchwytywaną przez reklamodawców i pożądaną przez facetów.
gia-ramey-otw.jpg

Gia Ramey to typowa laska z sąsiedztwa. Wygląda bardzo naturalnie, ma sympatyczną twarz i miłe usposobienie. Do tego ciało, którym większość sąsiadów marzy. Wymiary modelki to 86-61-89 oraz – co chyba najistotniejsze – miseczka D. I wszystko naturalne.

Znana jest głównie ze swoich występów w Playboyu. Jest Cyber Girl 2016, czyli najlepszą laską, której ekskluzywne materiały pojawiały się na stronie internetowej magazynu. Jeśli poszukasz, to znajdziesz sporo filmików wideo i zdjęć tego króliczka w najlepszych jej odsłonach. A skoro już wspomnieliśmy, że jest naturalna, to warto dodać, że lubi czuć się naturalnie. Czyli bez ciuchów na sobie...

Gia Ramey mieszka w Los Angeles, bo klimat gorącej Kalifornii odpowiada jej bardziej, niż położonej po drugiej stronie Ameryki Północnej Virginii, gdzie się urodziła. Tutaj też ma możliwość rozwijania swojej kariery aktorskiej, choć póki co wystąpiła w mało znaczących produkcjach, grając niewielkie role lub epizody. Ale póki co większość energii kieruje w modeling, póki jest w kwiecie wieku. Dziewczyna Playboya ma 24 lata, więc w tym zawodzie to dziewczyna idealna – młoda, ale już dojrzała i doświadczona.Mówi też o sobie, że jest piosenkarką i tancerką tańców latynoamerykańskich. Ale póki co nie słyszeliśmy jej chwytających za serce ballad ani nie widzieliśmy żadnego flamenco w jej wykonaniu. Wierzymy jej jednak na słowo, bo kto by nie wierzył tak seksownej sąsiadce. Poza tym, gdybyś zarzucił jej kłamstwo, mogłaby dość skutecznie bronić swego dobrego imienia. Gia trenuje boks i tego akurat sprawdzać nie chcemy.

Unimog jako pojazd na tory? Czemu nie!

Opublikowany przez AutoStuff na 21 sierpień 2016

Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 23.08.2016