Gdyby Bond miał dzieci...Poznajcie Julię Scorupco

Córka jedynej polskiej dziewczyny Bonda świętuje 22. urodziny. Zobaczcie na jaką piękność wyrosła Julia Scorupco.

Kiedy w 1995 roku Izabela Scorupco wystąpiła u boku Pierce’a Brosnana w "Golden Eye", światowa kariera stanęła przed nią otworem. Polką w roli dziewczyny Bonda zachwycił się świat filmu i mody. Choć pochodząca z Białegostoku gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo, to nie udało się jej powtórzyć sukcesu z lat 90. 


A gdyby tak scenarzyści z Hollywood popuścili wodze fantazji i dziewczyna Bonda urodziłaby dziecko? Oczywiście nie chcemy, żeby kultowe filmy o agencie 007 zostały zamienione w kino familijne, ale widząc na jaką piękność wyrosła córka Izabelli Scorupco, jesteśmy pewni, że chcielibyśmy ją zobaczyć na srebrnym ekranie.


Julia Scorupco kończy dziś 22 lata i dorównuje urodą sławnej mamie. Przypomnijmy, że jej ojciec to były zawodowy hokeista Mariusz Czerkawski. Dziewczyna ku naszej radości jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie używa nazwiska matki.


Choć niewiele wiadomo o planach na przyszłość Julii Scorupco, to ostatnie zdjęcia z Kalifornii zrobione przed studiem Warner Bros mogą oznaczać, że rozpoczyna karierę w show biznesie. Trzymamy kciuki!Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Wtorek 17.09.2019