Galinka Mirgaeva – cud Rosjanka!

Ta dziewczyna jest piękna. Najzwyczajniej na świecie, po prostu piękna. A najlepsze w niej jest to, że sama dobrze o tym wie i umie to piękno wyeksponować.

Galinka Mirgaeva to kolejna przepiękna Rosjanka, która robi furorę na Instagramie. Jej profil śledzi aż dwa miliony facetów, którzy zgodziliby się na 15 lat katorgi w samym środku syberyjskiej tajgi w rosyjskim obozie pracy, w zamian za jedną randkę z tą modelką. Na pewno byłoby warto!

A tak bardziej poważnie – Galinka ma 29 lat i ze szczątkowych informacji, które zamieszcza o sobie w Internecie, możemy Wam powiedzieć, że oprócz tego, że jest seksowną fitnesską, jest także aktorką i tancerką. Nie jesteśmy pewni jak sobie radzi w tych dwóch ostatnich profesjach, jeśli jednak tak jak w modelingu, to wróżymy jej świetlaną karierę usłaną lukratywnymi kontraktami w Hollywood.

Zresztą, mniejsza o talenty, spójrzcie na to ciało! Idealne pośladki, piękne piersi, nogi niczym dwie wierze, a to wszystko zwieńczone buzią jak z obrazka i gęstymi włosami, które tylko czekają aż ktoś je porządnie przeczesze.

Nie wiem jak Wy, ale my już spakowaliśmy siekiery i jesteśmy gotowi jechać do gułagu, tylko po drodze zahaczymy o Moskwę albo Sankt Petersburg – umówiliśmy się z Galinką.
Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 30.05.2016