Galina Dubienienko: dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyny ze wschodu bez dwóch zdań królują na Instagramie – dziś przedstawimy Wam kolejną śliczną Rosjankę, która robi karierę w tym serwisie społecznościowym.

 

 

Uroda Galiny z pewnością przypadnie do gustu tym, który preferują typ uroczej dziewczyny z sąsiedztwa. Próżno u niej szukać władczego, zimnego spojrzenia i póz przesyconych wulgarną seksualnością – Galina jest śliczna w typowo dziewczęcy, radosny sposób i wygląda na taką, której inne dziewczyny zazdroszczą tego, że nieustannie przyciąga męskie spojrzenia. Wesołe oczy i figlarny uśmiech to rzecz jasna nie jedyne jej zalety – do tego należy dodać piękne ciało, które Galina często prezentuje na zdjęciach na Instagramie. Robi to na tyle skutecznie, że udało jej się zgromadzić już ponad 3 miliony obserwujących. Do których oczywiście należymy również my. Zobaczcie foty, które dla Was wyselekcjonowaliśmy:

Galina Dubenenko i jej zjawiskowa uroda nie mogły oczywiście pozostać niezauważone przez przedstawicieli rosyjskiego świata mody i pochodząca z Sankt Petersburga dziewczyna związała się z agencją Mavrin Models. Nie ma dla niej znaczenia, czy prezentuje bieliznę, stroje kąpielowe czy zwykłe ciuchy – we wszystkich wygląda po prostu zjawiskowo.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/galina_dub/ Czwartek 01.02.2018