Frøya Sofie Winther – gorąca dziewczyna z mroźnej Norwegii

Z tą dziewczyną żadna zima, nawet na norweskim kole podbiegunowym, nie jest straszna. Wystarczy bowiem jedynie obecność gorącej Frøyi, by wszystko dookoła stopniało. Włącznie z waszymi sercami.

Być może pamiętacie, że kiedyś pisaliśmy wam o badaniach, według których w Norwegii są jedne z najbardziej zaspokojonych seksualnie kobiet na świecie. To nie wszystko – to właśnie w tym kraju ludzie przeżywają także najczęstsze i najgłośniejsze orgazmy. I wtedy, gdy o tym pisaliśmy, rzeczywiście nas to dziwiło, no bo jak to, skąd tak gorący seks w takim zimnym kraju jak Norwegia?

Gdy jednak natrafiliśmy na fotki seksownej Frøyi Sofie Winther, wszystkie wątpliwości zniknęły w jednej chwili. No bo jeśli Norwegię zamieszkują tak gorące dziewczyny, jak bohaterka tego tekstu, to wcale nie dziwimy się tamtejszym facetom, że z tak ogromną ochotą i werwą zabierają się do łóżkowych igraszek ze swoimi seksownymi krajankami. No bo cóż innego może być lepsze na zimno, niż gorący seks z dziewczyną tak piękną jak Frøya? Chyba tylko seks z kilkoma równie pięknymi dziewczynami. A o to w Norwegii, jak widać, nietrudno.ZOBACZ TEŻ:

Z tak pięknym początkiem, to musi być piękny dzień!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 17 września 2017


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/frejaswinther/ Poniedziałek 25.09.2017