Boska miłośniczka skąpych sukienek

Ta dziewczyna kocha skąpe i seksowne sukienki, które odkrywają bardzo wiele jej boskiego ciała. Najlepsze jest jednak to, że Franciele Medeiros nie lubi zakładać pod nie żadnej bielizny. Naprawdę, żadnej.

O wielu modelkach napisaliśmy, że są piękne, olśniewające, wspaniałe, boskie, niesamowite i nieziemsko seksowne. Ale zdaje się, że o żadnej z nich nie moglibyśmy napisać tych wszystkich rzeczy naraz i wymienić ich wszystkich jednym tchem. A nie dość, że w przypadku Franciele Medeiros dokładnie to właśnie zrobiliśmy, to w dodatku wciąż szukamy kolejnych przymiotników, które byłyby w stanie wyrazić to, jak powalająca jest ta modelka i jak ogromne wrażenie na nas zrobiła.

Spójrzcie tylko jak na niej leżą te sukienki! Każda z nich jest perfekcyjnie dopasowana tak, by idealnie podkreślała każdy walor tej brazylijskiej petardy: wymyślne dekolty, by uwydatnić jej boski biust, rozcięte doły, by pokazać jej idealne nogi, częściowo prześwitujące elementy, by wyeksponować perfekcyjny brzuch i biodra (jej wymiary to: 81-61-86). Nie jesteśmy jakimiś wielkimi znawcami damskiej mody, ale mimo wszystko nie możemy nie docenić olśniewających kreacji Franciele.

Tym bardziej, że jak można zauważyć na fotkach, w większości przypadków modelka nie ma na sobie żadnej bielizny. Absolutnie żadnej. To zaś pozostawia patrzącym wiele miejsca na dopowiedzenie i wyobrażenie sobie tego, co kryje się pod tymi finezyjnie uszytymi i po części skąpymi a po części zabudowanymi kreacjami Franciele. Śmiemy twierdzić, że to czyni ją nawet jeszcze bardziej olśniewającą niż jakby była całkowicie naga.

A to wszystko sprawia, że seksowna Brazylijka Franciele Medeiros, wskoczyła właśnie do pierwszej trójki naszych ulubionych modelek.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 21.09.2016