Francesca – dziewczyna ze świty Bilzeriana

Przez łóżko Dana Bilzeriana przewinęły się tabuny dziewczyn. Jedną z ważniejszych była zaś Francesca, która regularnie pojawiała się także na Instagramie „króla mediów społecznościowych”.

Tak naprawdę niewiele wiadomo na temat Franceski. Na pewno jest jednak Kanadyjką i pochodzi z Vancouver. Na pewno też uwielbia podróże po świecie i regularnie gości w różnych zakątkach świata. Na pewno też była jedną z dziewczyn Dana Bilzeriana i u jego boku realizowała swoją pasję do odkrywania kolejnych zakątków globu, co zresztą można zobaczyć na jej i jego instagramowych kontach.

To wszystko jednak tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Ponieważ jedyna informacja na temat Franceski, jaka nam wystarczy, to fakt że modelka na pewno jest nieziemsko seksowna. Na pewno ma boskie piersi i na pewno jest w stanie zawrócić wam w głowie swoimi krągłościami i doskonałymi kształtami. Dlatego też upewnijcie się, że nie przegapicie ani jednej fotki z poniższej galerii. Bo na pewno będziecie żałować, jeśli nie zobaczycie wszystkich. Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/_queenfrankie/ Poniedziałek 23.10.2017