Fit Australijka - Steph Pacca

Trenowała boks i lekkoatletykę. Jest bardzo wysportowana i lubi eksponować swoje kształty, często pokazując się w bikini. Oto 23-letnia Steph Pacca.

Steph Pacca to kolejna wysportowana modelka z Australii, która motywuje swoich fanów do dbania o swoje ciało. Zdjęciami na Instagramie pokazuje idealną sylwetkę, jednocześnie eksponując kobiece wdzięki.

Ma zaledwie 23 wiosny na karku i od długiego czasu prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Zanim została trenerką fitness przez pięć lat trenowała boks, a przez siedem lekkoatletykę. Oznacza to, że zbyt nachalnych adoratorów może z wdziękiem powalić na łopatki.

Steph jest pewną siebie kobietą. Nic dziwnego. Nie musi niczego i nikomu udowadniać, bo wyniki mówią same za siebie. Pomagała setkom osób nabrać formy i odpowiednich kształtów.

Organizuje sesje szkoleniowe dla osób w każdym wieku w miejscowej klinice w mieście Perth i działa w wielu branżach związanych z fitnessem. Została ambasadorką firmy produkującej ubrania sportowe dla kobiet o nazwie „Women’s Best”.

I chociaż jest bardzo zajęta i rozchwytywana przez klientów znajduje czas, aby wyjść na plażę i pokazać się w bikini. Co nas bardzo cieszy. Z niektórymi zdjęciami mamy jednak pewien, bardzo duży problem.

Otóż często pojawia się w towarzystwie pewnego mężczyzny. Jest nim Daniel West, który pracuje w tym samym zawodzie co ona. Razem pomagają ludziom stać się pięknymi i strzegą swojej prywatności, więc nie ma co oczekiwać, że kiedykolwiek zobaczymy ich seks taśmę.

Australijka ma milion obserwujących na swoim Instagramie. Dzisiaj do tego grona dołączyliśmy my i spędzimy trochę czasu przeglądając jej zdjęcia. Ale nie dużo, bo w niezbadanych czeluściach portalu społecznościowego, czeka więcej pięknych dziewczyn.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/steph_pacca/ Czwartek 23.03.2017