Fit 30-stka - Gia Marie Macool

Miseczka DD przykuwa uwagę. Gia ma jednak o wiele więcej do zaoferowania niż tylko piękne kształty. Zmieniła już świat wielu ludzi, a naszym zatrzęsła w posadach.

Gia Marie Macool prowadzi własną linię odzieżową. Zajmuje się tworzenie głównie strojów kąpielowych. Na stronie marki możemy przeczytać, że korzystanie z najwyższej jakości materiałów czyni jej ubrania wyjątkowymi. Mają one sprawić, żeby kobiety poczuły się dumne i pewne siebie. Sama modelka na pewno nie ma z tym problemu, wystarczy spojrzeć na jej wymiary.

Mierzy aż 180 centymetrów wzrostu, a pozostałe liczby to 91-66-89. Pewnie już zauważyłeś już, że ma ogromne piersi. Zakrywa je miseczką DD. Na zdjęciach zamieszczanych na Instagramie najczęściej pokazuje się, reklamując doskonałym ciałem, produkty sygnowane jej nazwiskiem. I musimy przyznać, że jest na co popatrzeć. Takie ciało to efekt katorżniczych treningów. Ta trzydziestolatka od wielu lat ćwiczy dwa razy dziennie. A motywuje ją do tego głównie pozytywny odzew fanów, od których często słyszy, że zmieniła ich świat.

Gia pragnie dzielić się swoją wiedzę i promować samoświadomość dotyczącą ciała wśród kobiet na całym świecie. Prowadzi kanał na platformie YouTube, gdzie pokazuje ćwiczenia na konkretne partie. Można tam też znaleźć filmiki na temat diet i gotowania. Na jednym tłumaczy dlaczego nie je glutenu. Co prawda w redakcji mamy w głębokim poważaniu wszelkie mody żywieniowe i nawet jak ktoś jest wegetarianinem, to zostaje poczęstowany soczystym stekiem, ale patrząc na Gię wierzymy, że nadszedł czas zmienić tryb życia.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/giamacool/ Poniedziałek 10.04.2017