Filmowa seksbomba - Niece Waidhofer

Chętnie eksponuje swoje seksowne kształty w skąpych strojach, przez co na widok jej zdjęć ślinią się faceci na całym świecie. Niece nie tylko osiąga sukcesy w modelingu, ale również występuje w filmach.

Niece Waidhofer może pochwalić się już całkiem niezłymi sukcesami na swoim koncie jako modelki. Gościła na okładkach kilku magazynów i współpracuje z różnymi markami odzieżowymi, szczególnie tymi produkującymi seksowną bieliznę i stroje kąpielowe. To właśnie w takich skąpych strojach pokazuje się najczęściej i z tego słynie w mediach społecznościowych.

W sumie nic dziwnego. Jej wymiary to 86-61-84, więc wyjątkowo seksownie prezentuje się w negliżu. Jej urodę docenili nawet producenci filmowi, bo dwukrotnie stawała na profesjonalnych planach. W 2011 roku można ją było zobaczyć w „Project Aether”, a w 2014 w „The Legend of DarkHorse County”. Co prawda nieznane nam są te produkcje, ale z krótkiego researchu wynika, że są to dreszczowce. Mamy więc nadzieję, że twórcy nie zabili jej, zanim zdążyła wyeksponować swoje wdzięki w skąpych strojach.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/niecewaidhofer/ Piątek 14.07.2017