Erika Gray – zrobi cię na różowo

Przy tej dziewczynie Christian Grey może schować wszystkie swoje pięćdziesiąt twarzy. Mimo że jej nazwisko kojarzy się z szarością, to patrząc na nią, nabieramy mnóstwa kolorów, a w szczególności różu.

Erika urodziła się 19 kwietnia 1990 roku w Brazylii. Nietrudno się domyślić, że m.in. dzięki swojemu pochodzeniu zawdzięcza pseudonim “Brazylijska Barbie”. Oczywiście nikt by jej tak nie nazywał, gdyby nie seksapil, którym ocieka ta ślicznotka. Kolejnym powodem jest to, że Erika wręcz uwielbia kolor różowy, który jest kojarzony z laleczkami Barbie.

Bywa także nazywana Brazylijską Kardashianką, bo jest podobna do Kim nie tylko z twarzy, ale przede wszystkim krągłości. Jednak naszym zdaniem Erika bije na głowę żonę Kanyego Westa. Jej wymiary to 86-61-94. Piersi ukrywa pod miseczką D, chociaż definitywnie mają chęć uciec ze zbyt ciasnego stanika.

Gorąca Brazylijska przez pewien czas była także naszą sąsiadką. Gdy uniezależniła się od rodziców, przeprowadziła się do Niemiec i posiada także tamtejsze obywatelstwo. Wyjątkową urodę zawdzięcza mieszance Brazylijskiej i Niemieckiej krwi.

Zobacz galerię Brazylijskiej Barbie:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 24.06.2020