Erica Grisby - egzotyczny kociak

Erica Grisby to jedno z instagramowych objawień. Gorące samojebki i nietuzinkowa, egzotyczna uroda, głębokie przeszywające spojrzenie i to sprężyste ciało.
erica grisby

Na imię jej jest 89-64-89. Wie jak wyeksponować to, co ma najlepsze i nie waha się tego robić. Erica Grisby urodziła się i wychowała w Salt Lake City. Jednak dopiero po przeprowadzce do Los Angeles dwa lata temu, jej kariera nabrała rozpędu. Dziwić może tylko dlaczego tak późno, wszak modelka ma już 26 lat. Jednak od pewnego czasu można zauważyć trend wzrostu popularności dziewczyn dojrzałych i pewnych siebie – dwudziestoparolatek, które wiedzą, czego w życiu chcą i dążą do realizowania stawianych sobie celów.

A Erica Grisby lubi brać od losu to, co najlepsze, ciągle się uśmiecha i korzysta z nadarzających się okazji. Pozowała już dla amerykańskich wydań FHM i Maxim. Swój boski wygląd egzotyczna modelka zawdzięcza korzeniom afroamerykańskim i walijskim. Ale prócz spektakularnego wyglądu, Erica posiada też zacięcie biznesowe. Ma udziały w firmie produkującej spoty reklamowe i spektakularne filmy z zacnymi pannami.Oprócz tego chce być, uwaga, licencjonowaną pielęgniarką! Chęć niesienia pomocy i dobre serce schowane w oszałamiającej klatce – to nas w pannie Grisby urzeka najbardziej.
Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/ericagrisby Piątek 21.02.2014