Emma Kuziara - Polka czy Brytyjka?

Bardzo polsko brzmiące nazwisko, poza tym ta uroda i piersi o obwodzie 94 cm. Emma Kuziara musi mieć polskie korzenie! Ma 21 lat i podobno urodziła się w Dreby, UK. Jednak nikt nigdy tego nie udowodnił
Emma K


Emma Kuziara, czyli Emma K w świecie modelingu, to gorąca petarda. Dziewczyna ma piękną buzię, zgrabny tyłeczek i przepiękne, potężne piersi. To właśnie swoją aparycją podbija męskie pisma na Wyspach, ale i wypływa poza nie, a właściwie jej sejse.

Ma za sobą publikacje m.in. w The Sun Newspaper, Daily Star Newspaper, ZOO magazine, ZOO Australia magazine, Daily Sport and Fast Bikes Magazine, a także innych europejskich magazynach. Modelingiem na poważnie zajęła się w wieku 17 lat. Jednak dopiero rok później jej kariera nabrała rozpędu, wystąpiła w wymienionych powyżej tytułach.

BF6L40LCAAAe-eE.jpg large.jpg

Jednak pozowanie traktuje jako hobby i zawód, który niekoniecznie chce kontynuować, gdy już ukończy socjologię na uczelni w Nottingham. Najprawdopodobniej będzie to zależało od tego, czy znajdzie pracę w wyuczonym zawodzie. Jednak dopuszcza możliwość pozostania w świecie nagich sesji, bo twierdzi, iż da się z tego utrzymać, pod warunkiem, że zleceń w miesiącu jest kilka i są regularne.

Ostatnio na Wyspach Brytyjskich środowisko feministyczne chciało zlikwidowania słynnej trzeciej strony gazety The Sun, gdzie pokazywane są najpiękniejsze modelki w negliżu. Emma Kuziara sprzeciwia się stwierdzeniu, iż nagie sesje to uprzedmiotowienie kobiet. Tłumaczy, że modelki same wybierają jakimi ścieżkami podążają i zdają sobie sprawę kto je ogląda i gdzie występują. To są świadome decyzje.

Świadomość swego pięknego ciała, pewność siebie, zamiłowanie do ekshibicjonizmu (fotki z twittera) oraz nieziemski wygląd przy genialnych proporcjach – Emma K musi być Polką!belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/Emma_K_Model Piątek 24.01.2014