Emliy Coral – wielozadaniowa dziewczyna

Przepis na życie zniewalającej Emily jest bardzo prosty: nosi bikini, sprząta dom i bawi się ze swoimi psami. Tak przynajmniej oświadcza na swoim Instagramie, a my nie mamy powodów, żeby jej nie wierzyć.

Piękna modelka pracowała kiedyś jako ratowniczka. Blondynka, plaża, ratowanie tonących… mamy wrażenie, że gdzieś już to widzieliśmy. Pochodząca z Anglii Emily potrafi też nurkować, pływać na desce i niejednokrotnie reprezentowała swój kraj w konkursach piękności.

POLUBISZ TAKŻE: MADDIE EDWARDS - OPTYMISTKA MUŚNIĘTA SŁOŃCEM

Dla Emily bycie seksowną to bardzo osobista rzecz. Na szczęście nie na tyle, żeby nie dzielić się nią na Instagramie. Najlepiej się czuje, kiedy po porannym treningu bierze prysznic, a następnie zakłada ubrania wybrane na ten dzień, bo zdaniem Emily nie ma nic seksowniejszego niż kobieta gotowa do działania.

Coral urodziła się i dorastała w Londynie, ale jak sama przyznaje zawsze kochała ocean i plaże. Studiowała projektowanie ubioru i chciała założyć własną markę, jednak jej kariera potoczyła się w zupełnie nieoczekiwanym kierunku. Dziś – oprócz pozowania do zdjęć – Emily zajmuje się prowadzeniem ekskluzywnego portalu randkowego. Jak sama mówi – obserwowanie jest zadowolonych klientów to najlepsza zapłata. 


Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Piątek 10.07.2020