Ellis Cooper - laska z Instagrama

Ślicznotka z Anglii - Ellis Cooper to niegrzeczna dziewczynka. Na szczęście, takie laski lubimy najbardziej!

Ellis Cooper na siłowni

Kim jest Ellis Coope? Na pewno gorącą sztuką, jednak sama zainteresowana nie jest do końca pewna, kim oprócz tego. Zapytana o to, odpowiedziała niegdyś: "Oh fuck, właściwie sama nie wiem. Jest pomysłem, fikcyjnym charakterem, który stworzyłam, tak sądzę. Wywala swoje piersi na wierzch. Na szczęście ludzie to lubią."

Wyszczekana modelka, bez skrępowania opowiadała także o związkach:

"Miałem jeden poważny związek, ale to nie dla mnie. Głęboko wierzę, że dla każdego jest jedna osoba... w każdym mieście. Haha, żartuję, ale bardzo łatwo nudzę się z facetami. Podejrzewam, że gdy spotykam swoją wersję Ryana Goslinga przestanę się nudzić, ale do tego czasu, zobaczymy."

Na pewno nie jesteś w kręgu zainteresowań Ellis jeśli nosisz buty UGG czy klapki, których ta dziewczyna po prostu nie znosi. Modelka kwituje to krótko: "Sorry, chłopcy, mogę znieść wiele, ale złe obuwie nie przejdzie".
Ellis ma także jasną wizję tego, jak wygląda życie. Na pytanie o to, co najbardziej ceni w byciu kobietą, odpowiada brutalnie, że posiadanie władzy. "Dzięki parze swoich piersi i dobremu bzykaniu, kobiety mogą kontrolować wszystkich i wszystko. Mężczyźni nie potrafią kontrolować wszystkich dzięki swoim penisom. To fakt, że dziewczyna, bez względu na to jak wygląda, może mieć faceta w łóżku na każde skinienie, tylko dlatego, że ma pochwę".

Cooper ma 22 lata i pozowała do wielu odważnych zdjęć. Jej nagie fotki można było zobaczyć w "Bizzaire" czy "ZOO", ale życiowym celem tej sztuki podobno jest rozwój kariery modelki tylko... podróżowanie.
Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/elliscooper Wtorek 24.06.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)