Ellie Gonsalves – dzika wojowniczka

Jeśli kochasz dzikie zwierzęta, ta Australijska piękność pokocha ciebie. Ellie jest równie waleczna, co piękna i nie pozwoli skrzywdzić żadnego dzikiego stworzenia. My przyłączamy się do jej batalii.

Ellie urodziła się 5 lutego 1990 roku w Brisbane w Australii. Karierę modelki zaczęła już jako 13-latka. Została zatrudniona w agencji modelingowej dla dzieci. Już wtedy była bardzo ambitna. Po ukończeniu liceum zaczęła występować w teatrze i brała lekcje aktorstwa w Narodowym Instytucie Sztuki Dramatycznej (NIDA).

Wcale nas nie dziwi, że tak ambitna dziewczyna wyrosła na piękną modelkę, która może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Kilka razy pojawiła się na okładce magazynu “Treats!” i “Maxim”. Współpracowała też z takimi markami jak L’Oreal czy Good American należącej do Khloe Kardashian.

Od 2010 roku walczy o prawa dzikich zwierząt. Jest globalnym ambasadorem organizacji charytatywnej Australia Zoo Wildlife Warriors. Odnajduje się także w aktorstwie. Dwayne (The Rock) Johnson wybrał ją do zagrania u jego boku w filmie komediowym “Na ringu z rodziną”.

Zobacz tę seksowną Australijkę:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 25.06.2020