Elizabeth Smith – najlepsze usta na Instagramie

Wśród setek instagramowych modelek, to właśnie Elizabeth Smith ma naszym zdaniem najlepsze, najbardziej zmysłowe i kuszące usta. Choć oczywiście reszta jej ciała jest równie boska.

Gdyby zasłonić tej dziewczynie całe ciało i pozostawić odkryte jedynie jej usta, to już za sam ten widok można by stracić dla niej głowę. Zresztą, nie trzeba nawet zasłaniać jej ciała, by jej kuszące i zmysłowe wargi i tak pozostawały bardzo dostrzegalne na tle reszty jej ciała.

Jednak żeby nie było – jej ciało nas absolutnie olśniło, jest bezapelacyjnie boskie, gorące i seksowne, wyposażone w perfekcyjne piersi i idealnie jędrne pośladki, niemniej jednak w każdej z modelek przynajmniej próbujemy znaleźć coś wyjątkowego, co wyróżnia ją spośród innych. A w przypadku Elizabeth Smith są to zdecydowanie usta (w naszym subiektywnym, wewnątrzredakcyjnym rankingu zajęły one miejsce w pierwszej trójce).

Między innymi to właśnie dzięki nim, Elizabeth zdobyła w 2014 roku tytuł Miss Tropic Beuty oraz nawiązała współpracę z licznymi markami, szyjącymi seksowne, luksusowe stroje kąpielowe.


W chwilach wolnych od pracy Elizabeth ćwiczy na siłowni, by jej boskie ciało pozostawało w doskonałej formie, a poza tym dużo podróżuje, próbuje różnych smaków świata i, jak sama o sobie pisze, mówi w obcych akcentach, które nie istnieją. Nie specjalnie rozumiemy co dokładnie Elizabeth rozumie przez tę ostatnią aktywność, niemniej jednak tymi ustami mogłaby mówić do nas nawet i po niemiecku, a i tak byłaby to najpiękniejsza melodia dla naszych uszu.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 23.09.2016