Egzotyczna Rosjanka - Tori Son

Dzięki tej Rosjance z azjatyckimi korzeniami, polubisz naszych wschodnich sąsiadów. Tori Son często odwiedza egzotyczne plaże, gdzie eksponuje swoje niewątpliwe wdzięki.

Tori Son tak naprawdę nazywa się Viktoria. Pierwszy człon przydomka pod jakim znana jest w mediach społecznościowych, pochodzi od jej imienia, a drugi ma podkreślać azjatyckie korzenie, które można zauważyć już za sprawą lekko skośnych oczu na pojedynczych zdjęciach, kiedy akurat całego widoku nie zasłania jej obfity biust, albo jędrne pośladki.

Tori pochodzi z Rosji. I chociaż do naszych sąsiadów zza wschodniej granicy miewamy różny stosunek, to w tym wypadku musimy im pogratulować. Modelka posiada niesamowity seksapil, który odziedziczyła po swoich słowiańskich przodkach. Nie wszystko jest jednak dziełem samej matki natury. Dba o swoje ciało, regularnie ćwicząc. Do tego uwielbia podróżować, dlatego najłatwiej spotkać ją na różnych, egzotycznych plażach.

Kiedy się na nich pojawia roztacza swój blask, obdarzając nim wszystkich innych turystów. Lubi robić sobie wtedy zdjęcia. Eksponuje swe kobiece wdzięki, dbając jednocześnie, aby jej skóra nabierała odpowiedniego koloru. Mierzy 174 centymetry wzrostu, a jej pozostałe wymiary to 84-58-86. Jakby nie patrzeć, w naszej skali to wręcz ideał. Nie będziemy się kłócić o te kilka cyferek w górę czy w dół.

W końcu niie ma z czym polemizować, ponieważ Tori często okrasza swoje fotki na Instagramie cytatami mądrych ludzi. Wśród nich jest Oscar Wilde. Jedno ze swoich zdjęć podpisała jego słowami „jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej”. To bardzo głęboka myśl, wyjątkowo dobrze opisująca nasze życie. Często poddajemy się własnym słabościom, szczególnie jeśli mają takie ciało jak ta Rosjanka.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/tori.son/ Środa 29.03.2017