Egzotyczna Rosjanka - Angelina Boyko

Wydaje się, że ta Rosjanka nosi jedynie bikini i żyje głównie na plaży. Angelina Boyko rozgrzewa mężczyzn do czerwoności pokazując się w skąpych strojach kąpielowych i egzotycznych pejzażach.

Angelina Boyko urodziła się w rosyjskim mieście Czelabińsk. Tamtejszy klimat jednak jej nie odpowiadał i kiedy dorosła postanowiła przeprowadzić się do Indonezji. Mieszka teraz na Bali, gdzie robi karierę modelki oddając się swojemu ulubionemu zajęciu, a więc eksponując piękne krągłości pozując w skąpym bikini w egzotycznych pejzażach.

Ze względu na zawód jaki uprawia bardzo często podróżuje, uszczęśliwiając swoją obecnością mężczyzn w różnych zakątkach świata. Nieważne jednak dokąd pojedzie, na pewno pojawi się na miejscowej plaży, bo tam czuje się najlepiej. Do takich wniosków można dojść przeglądając jej konto na Instagramie, gdzie dzieli się ze stoma tysiącami fanów roznegliżowanymi fotkami.

Zanim klikniesz w galerię, aby napawać się pięknymi widokami, wiedz, że bardzo łatwo można się w Angelinie zakochać. My już zarezerwowaliśmy bilety na indonezyjską wyspę. Obyśmy się z nią nie minęli.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.instagram.com/angelinaaboyko/ Piątek 26.05.2017