Dzika Syd Wilder

Piękna, zdolna i inteligentna – tak w trzech słowach można opisać boską Syd Wilder, która od pierwszej chwili zawróciła nam w głowach. I gdy zaraz dowiecie się o niej więcej, na Was również zadziała tak samo.

Jeśli sądzicie, że Syd Wilder wpisuje się w schemat typowej cycatej i seksownej celebrytki, to jesteście w błędzie. Owszem, jej ciało jest naprawdę nieziemskie i to fakt niezaprzeczalny jak to, że 2+2=4, niemniej jednak zawartość jej głowy i kreatywność, jaką Syd jest w stanie z niej wydobyć, mogą zrobić wrażenie.

Syd Wilder jest bowiem nie tylko modelka, ale i aktorką, pisarką i youtuberką. Swoją artystyczną karierę zaczęła już w wieku 12 lat, kiedy to po raz pierwszy zagrała w teatrze Kopciuszka. Po ukończeniu szkoły przeniosła się z rodziną do gorącego jak ona sama Los Angeles, gdzie studiowała na Amerykańskiej Akademii Sztuk Dramatycznych.


Ukończenie tej prestiżowej uczelni otworzyło jej zaś drogę do wielkiej kariery. Dzięki niej pisała scenariusze do licznych filmów i sama w wielu również zagrała. Niestety dla siebie wystąpiła również w jednym z największych nieporozumień współczesnego kina, czyli w dziele pt. „Piraniokonda” (tak, to ten durny film o anakondzie z głową piranii) i ta wiekopomna rola ciągnie się za biedną Syd. Na szczęście była to tylko jednorazowa wpadka, która już więcej się w jej karierze nie powtórzyła.

Zresztą, patrząc na piękną Syd, to i nawet takie wpadki można jej wybaczyć i nic nie jest w stanie zmienić tego, że jej uroda oraz zdolności artystyczne po prostu zawróciły nam w głowach.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 19.08.2016