Dziewczyna z sąsiedztwa - Christen Dye

Kiedy nie występuje w strojach kąpielowych, spędza czas na swoim ranczu. Christen Dye to gorąca jak południe Stanów Zjednoczonych dziewczyna z sąsiedztwa.

Ta dziewczyna kocha zwierzęta. Na Instagramie prócz tego, że często pojawia się w skąpych odzieniach, bo w końcu reklamuje swoim ciałem różne marki produkujące stroje kąpielowe, można ją zobaczyć w towarzystwie czworonożnych pupili. Urodziła się i wychowała nad rzeką Missisipi, a dokładniej w Memphis. W tamtych rejonach bardzo popularne są zawody Proffesional Bull Race. Uczestnicy muszą jak najdłużej utrzymać się na grzebiecie byka. Oczywiście Christen Dye od dziecka jest regularną bywalczynią takich imprez, co jest skrzętnie dokumentowane na mediach społecznościowych.

Ale nie o jej zamiłowaniu do zwierząt chcieliśmy mówić, a o karierze. Sama mówi o sobie, że jest pełnoetatową modelką, ale jednocześnie słodką, południową dziewczyną, która lubi spędzać czas na swoim ranczu w Oklahomie. Pozowała już dla wielu męskich magazynów i katalogów bikini. W 2014 roku zakwalifikowała się do finału konkursu Hometown Hotties. Jak sama nazwa wskazuje, podczas tych zawodów było bardzo gorąco.

Chyba nie musimy dodawać, że w kategorii strojów kąpielowych, Christen zdeklasowała wszystkie rywalki. Jakże mogłoby być inaczej. Liczby mówią same za siebie. Wymiary tej amerykańskiej modelki to 84-61-86. Jakby nie patrzeć jest to niemalże ideał. Swoje ciało eksponuje w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i robi to z wielką klasą. Zbliża się do trzydziestki i nie zwalnia tempa. Planuje robić karierę jako aktorka, w czym jej kibicujemy. Jak już niejednokrotnie pokazała, została stworzona, aby występować przed kamerą.


Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:https://www.instagram.com/christenash Środa 19.04.2017