Dziewczyna z dziczy - Madeline Relph

Tę podróżniczkę i modelkę z Australii najczęściej można spotkać w dżungli albo na jednej z dzikich plaż, kiedy akurat eksponuje swoje wdzięki w skąpych strojach kąpielowych.

Madeline Relph pochodzi z Australii. Urodziła się w Sydney, ale w wieku 13 lat wyprowadziła się do Adelaide. Często jeździła do rodziców mieszkających w stolicy kraju i szybko załapała podróżniczego bakcyla. Uwielbia zwiedzać świat i określa się mianem wagabundy. Najczęściej można ją zobaczyć w miejscach, do których cywilizacja nie dotarła.

Ma 26 lat a już zdążyła zwiedzić znaczną część naszego globu. Każdą podróż skrzętnie udokumentowała zdjęciami zamieszczonymi na Instagramie, na których pokazuje się w skąpym bikini i na tle egzotycznych pejzaży. Bo prócz odkrywania nowych miejsc i poznawania obcych kultur, zajmuje się również modellingiem i pozuje dla marek produkujących stroje kąpielowe.

Większość jej fotografii sprawia, że chcemy się spakować i wyruszyć na poszukiwania tej ślicznotki. Niestety jakkolwiek byśmy nie próbowali się do niej dostać, nasze starania nic nie dadzą. Od kilkunastu lat związana jest z jednym mężczyzną, dzielącym z nią pasję. Madeline i Jourdan Bowen razem podróżują i starają nie wydawać zbyt dużo pieniędzy. Tną koszty jak tylko mogą. Zamiast eleganckich drinków i wymyślnych potraw, na plażę wolą zabrać ze sobą kosz pełen owoców. Jak obydwoje twierdzą każdy wyjazd przybliża ich do siebie.

Nie będziemy więc wchodzić im w paradę. Tym bardziej, że nie jesteśmy typami podróżników i gubimy się nawet w miejskiej dżungli. Zamiast zwiedzania nowych miejsc, zdecydowanie wolimy odkrywać kolejne ślicznotki typu Madeline.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/madelinejoyrelph/ Poniedziałek 08.05.2017