Dziewczyna wielu talentów - Elena Belle

Uwagę przykuwa swoim wyjątkowo seksownym ciałem. Jednak nie tylko perfekcyjnymi kształtami może się pochwalić. Posiada również liczne talenty artystyczne.

Co prawda nie znamy zbytnio francuskiego, ale możemy wam powiedzieć jedno. W tym języku słowo Belle oznacza piękna. A jeśli ludzie żyjący w kraju, w którym stoi Wieża Eiffla twierdzą, że Elena właśnie taka jest, to my im wierzymy. W jej żyłach hiszpańska krew miesza się ze szwedzką, tworząc prawdziwą seksbombę. Jest jedną z najpopularniejszych skandynawskich modelek. Ma wiele talentów, bo prócz eksponowania swoich wdzięków przed obiektywem aparatu również śpiewa i występuje w telewizji.

Na srebrnym ekranie pojawiała się jako uczestniczkę reality show „Paradise Hotel”, gdzie wraz z grupą singli mieszkała w luksusowych apartamentach na rajskiej wyspie. Zanim zyskała rozgłos nie była taka seksowna. Uznawała siebie za zbyt „płaską” i kiedy skończyła 17 lat pozwoliła chirurgowi poprawić magicznym skalpelem swoje ciało. Wyszło jej to na dobre chociaż raz zrobiło się niebezpiecznie, kiedy podczas igraszek z chłopakiem jeden z implantów… wybuchł. Na szczęście nic się nie stało i modelka utorowała sobie drogę do show biznesu.

Urodziła się na Ibizie, czyli mecce wszelkich imprezowiczów. Teraz stacjonuje w USA, gdzie robi międzynarodową karierę. Posiada również własnego bloga i bardzo chcielibyśmy wiedzieć co na nim pisze. Niestety jest po Szwedzku, a ten język znamy jeszcze gorzej niż francuski i jesteśmy zbyt leniwi, aby odpalić translatora. Dlatego zostajemy przy przeglądaniu jej konta na Instagramie, gdzie pokazuje niewątpliwe wdzięki w skąpych strojach kąpielowych.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/officialelenabelle/ Środa 17.05.2017