Dziewczyna Ronaldo - Georgina Rodriguez

22-latka skradła serce Cristiano Ronaldo, dzięki któremu udało jej się spełnić marzenie i zostać modelką. Nie jest to jednak zasługa jedynie piłkarza, bo jej seksowne kształty mówią same za siebie.

Georgina Rodriguez aktualnie pracuje jako profesjonalna modelka, a wszystko przez to, że ma słynnego chłopaka. Z Cristiano Ronaldo zaczęła spotykać się podczas wakacji w 2016 roku. Para bardzo długo ukrywała swój związek, ale po jakimś czasie postanowili go ujawnić.

22-latka pracowała w butiku Gucciego, do którego wszedł piłkarz, aby kupić sobie ubranie. Tak zaczęła się ta romantyczna historia. Bardzo szybko Ronaldo załatwił jej posadę w sklepie Prady, ale Hiszpanka już nie mogła wykonywać swoich obowiązków, bo nagabywali ją dziennikarze. Została zwolniona, a w maju 2017 roku zatrudniła ją agencja modelek „Uno Models”.

Dostanie się do wymarzonej branży było dla niej jedynie kwestią czasu. Wystarczy spojrzeć na jej konto na Instagramie. Pokazuje się w skąpych strojach kąpielowych, albo eksponuje seksowne kształty w obcisłych spodniach do jogi. Rozumiemy czemu sportowiec zwrócił na nią uwagę. Aż dziw bierze, że wciąż w głowie mu piłka, kiedy ona czeka na niego w domu.




Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/georginagio/ Wtorek 20.06.2017