Dziewczyna-pająk

Psy-pająki mogą ekscytować co najwyżej geeków w wieku gimnazjalnym. Prawdziwi faceci jarają się kobietami-pająkami

Screen Shot 2016-07-12 at 14.41.00.png

Marie-Claude Bourbonnais jest kanadyjską cosplayerką, która może zaimponować zarówno rozmiarem biustu (sama przyznaje, że powiększanie „bufetu” to jej wielka pasja już od 23. roku życia), jak i kreatywnością.

Jej kolejne pomysły co rusz wywołują ekscytację w świecie miłośników odjechanych przebieranek, jednak nic nie może równać się z tym, co owa blondynka zaprezentowała na tegorocznym Anime Expo 2016, czyli największej imprezie dla fanów anime oraz mangi w Ameryce Północnej, odbywającej się w Los Angeles.

Panna Bourbonnais postanowiła zadać kłam mitowi, iż wszystkie dziewczyny panicznie boją się pająków i pokazać, że nawet potężny pajęczak może być seksowny.

W imię tej misji Marie-Claude pojawiła się na Anime Expo jako Rachnera, czyli połączenie biuściastej dziewczyny z gigantycznym pająkiem, wywołując niezdrowe wręcz podniecenie nie tylko wśród pryszczatych geeków.

 Chciałbyś zobaczyć, jak Kanadyjka przeobraża się w postać Rachnery? Zapraszamy do naszej galerii:


Cały proces pochłonął mnóstwo pieniędzy oraz roboczogodzin, spędzonych na projektowaniu i tworzeniu pajęczej konstrukcji, lecz było warto, prawda? Chyba nie powiesz, że wciąż bardziej urzeka cię niegdysiejsze przebranie psa za pająka przez S. A. Wardęgę?

Gwoli formalności: tak Marie-Claude prezentuje się w „cywilu”:

Screen Shot 2016-07-12 at 14.45.28.png

Screen Shot 2016-07-12 at 14.46.17.png

Dodał(a): Wtorek 12.07.2016