Dziewczyna o dwóch imionach – Victoria Barbara

Niektóre profile na Instagramie są bardziej elektryzujące niż inne. Napisałem „elektryzujące”? Miałem na myśli „emanujące dyskretnym erotyzmem”. Portal ma bardzo rygorystyczny regulamin w tej materii. Nasze dzisiejsze dziewczynie udaje się go lekko naginać.

Przeglądając galerię Victorii Barbary nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że na niektórych ujęciach wygląda jak tranzystor. Na innych z kolei prezentuje się jak milion dolarów, takich prosto z drukarni. Wspaniały widok.

Postanowiłem na szybko dowiedzieć się czegoś o tym kociaku. Strona internetowa chyba się dopiero stawia, natomiast jej biografia na oficjalnym profilu wywołała uśmiech na mojej przystojnej twarzy. Czemu? Otóż „Victoria jest dziewczyną, którą wszyscy chcą znać. Jej aparycja jest zniewalająca, a jej osobowość wypełniona miłością, urokiem, elegancją i piękną energią.” Najbardziej podoba mi się część o wypełnianiu miłością.Victoria Barbara zajmuje się tym czym większość dziewczyn z Instagramu. Jest trenerką fitness oraz rozwoju osobistego. Ponad to oferuje usługi z zakresu doradztwa w następujących dziedzinach: gotowanie, dekorowanie wnętrz i moda. To nie wszystko. Udziela się charytatywnie ze szczególnym naciskiem na pomoc dzieciom z rozbitych rodzin. Jej bohaterką i wzorem jest Oprah Winfrey. Wszystkie te osiągnięcia na nic, bo my i tak widzimy głównie fantastyczny biust, krągła pupę, płaski brzuch i całkiem długie nogi. Powiem wam coś o takich nogach - świetnie wyglądają na ramionach.


Dodał(a): Robert Dzięgielewski / fot.: instagram.com/bvictoriaangel/ Wtorek 25.10.2016