Dzień wolnych dołów

Kto może wyglądać bardziej seksownie, niż zgrabna dziewczyna w zmysłowych majteczkach, albo legginsach? Dziewczyna bez jakichkolwiek dolnych elementów garderoby!

Screen Shot 2016-05-02 at 11.55.33.png

Co roku w pierwszy piątek maja ludzkość celebruje jedno z absolutnie najważniejszych świąt: chodzi tu o światowy No Pants Day, czyli dzień bez spodni (oraz, w wersji dla co odważniejszych: bez majtek). 


Historia tego wydarzenia sięga roku 2000, gdy celebrowanie radości bez spodni i majtek zaczęli popularyzować studenci oraz studentki Uniwersytetu Teksańskiego w amerykańskim Austin.

A photo posted by Steve Grappe (@stlphotog) on

A photo posted by @chivettefan on

Przy tej okazji ludzie przez 364 dni w roku uciskani przez te elementy garderoby wyrażają swój bunt, czy to wrzucając do sieci świąteczne zdjęcia, wykonane w domowym zaciszu, czy też paradując z nagimi pośladkami po mieście. 

A photo posted by Polly Burn (@pollyburn) on

A photo posted by @petti.coat on


Którą formę świętowania bardziej ci odpowiada? Wybór należy do ciebie. Ważne, abyś uczcił owo święto w naprawdę godny sposób – oczywiście najlepiej w towarzystwie jakiejś ślicznotki, która tego dnia powinna nader ochoczo pozbyć się dolnych elementów stroju. 

A photo posted by Dana jai (@dana.jai) on

A photo posted by Kerstin Spes (@spes_ke) on
Dodał(a): Piątek 06.05.2016