Dzielą się wszystkim, facetem też

Te bliźniaczki dzielą się dosłownie wszystkim. Nic ich nie różni - mają identyczne ciuchy, używają tych samych kosmetyków, jedzą dokładnie te same posiłki, korzystają nawet z jednego numeru telefonu. Ale to jeszcze nic. Faceta też mają wspólnego.
decinque.jpg

facebook.com/annalucy.decinque

Ten facet nie musi się przejmować, że kiedykolwiek pomyli bliźniaczki i wskoczy nie do tego łóżka, do którego powinien. A to dlatego, że codziennie ląduje pod kołdrą z obiema siostrami na raz. Anna i Lucy DeCinque mają po 30 lat, pochodzą z australijskiego Perth i są ze sobą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego nie wyobrażają sobie, by rozdzielały się na czas randek czy seksu.

W wywiadzie dla telewizji SBS mówią, że może to zabrzmi dziwnie, ale kiedyś każda z nich miała innego faceta. Jednak to nie działało. Ich facet też jest bliźniakiem, dlatego rozumie ich więź i podejście i nie oponuje w całej sytuacji. Mówią, że jest z nimi szczęśliwy. Trudno mu nie wierzyć, bo mimo że operacje plastyczne, oczywiście takie same u obu dziewczyn, nie do końca były najwyższej jakości, to taka sytuacja śni się wielu facetom. Przyznają jednak, że nie są tanie w utrzymaniu. Na korekty ciał wydały w przeciągu 10 lat około miliona złotych. Tłumaczą to tym, że lubią wyglądać ładnie. Wytłumaczyć trzeba im chyba jednak, że to były pieniądze wyrzucone w błoto...Oczywiście cała trójka mieszka razem i mają największe łóżko, jakie dostępne było w lokalnym sklepie meblowym. Bliźniaczki dodają, że mieszka z nimi również mama, więc gość jest otoczony samymi kobietami. Nie wiem czy to była jakaś sugestia lub insynuacja, ale obstawiam, że dwie młode panny DeCinque w zupełności mu wystarczają.

Dziewczyny mówią też, że w przypadku ciąży jednej z nich, druga musiałaby natychmiast zrobić to samo, żeby ich ciała nie różniły się choć trochę. Z jednej strony narzeczony świetnie się ustawił, z drugiej musi być niesamowicie wytrwały. Rzadko kto ma tyle cierpliwości, by znieść humory kobiety podczas okresu, no i nie każdy dźwiga wyzwanie rzucone przez dwie napalone dziewczyny w łóżku. Dlatego przygotuj się już dziś na taką sytuację i sprawdź jak dać jej/im orgazm.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: facebook.com/annalucy.decinque Czwartek 17.03.2016