Drugie życie Melissy Riso

Melissa Riso ma charakterystyczny pionowy tatuaż na brzuchu, który przykrywa bliznę po niebezpiecznym wypadku samochodowym. Stało się to w liceum, a młoda dziewczyna otarła się o śmierć. Z powodu wewnętrznego krwawienia i obrażeń, lekarze musieli rozciąć jej jamę brzuszną, co pozostawiło ślady po szyciu. Na szczęście nie załamała się i została modelką. Ale najpierw była fryzjerką i wizażystką.
melissa riso.jpg

Pewnego dnia, gdy ścinała włosy jednej z reporterek lokalnej telewizji, dziennikarka zasugerowała, by Melissa spróbowała swoich sił w modelingu. Jej kariera ruszyła lawinowo. Śliczna dziewczyna szybko pojawiła się na okładkach różnych magazynów i zagrała parę epizodów w kilku serialach. Jak wiele modelek – chce teraz rozwijać swoją karierę aktorską. Jak tak dalej pójdzie, w kinie i w telewizji będziemy oglądać same modelki. O ile podszlifują swój warsztat.

Oczywiście mają predyspozycje fizyczne, bo wyrzeźbione ćwiczeniami ciała zapierają dech w piersiach. Jeśli tak samo zadbają o swój talent aktorski, nikt nie odklei nas od telewizorów! Wymiary Melissy Riso to 86-61-86 przy miseczce C. Dlatego też idealnie nadaje się do kampanii pewnego producenta wody, który od dłuższego czasu angażuje modelki, aktorki, celebrytki do sesji zdjęciowych. Jesteśmy nawet skłonni wysnuć wnioski, że chce wywrzeć wrażenie, jakoby od reklamowanej minerałki rosły piersi, a ciało robiło się smukłe.W tym roku skończy 30 lat i patrząc na jej poprzednie zdjęcia, możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nigdy nie wyglądała lepiej. Do tej pory jej fizyczność docenili ją m.in.: Xzibit, Pharell, Tyga, T.I. i inni wykonawcy, angażując ją do swoich teledysków. Do tej pory nie zwolniła tempa, a wręcz je podkręciła. Występuje w coraz większej liczbie sesji i reklam, a także powoli wdziera się do seriali, obejmując bardziej znaczące role. Zdecydowanie wykorzystała swoją drugą szansę po wyjściu cało z groźnego wypadku!
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot. FameFlynet Piątek 22.01.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)