DJ-ka z podwójnym D. Nata Lee 007

Modelka, DJ-ka i jedna z najgorętszych dziewczyn na Instagramie w jednym. I ma zaledwie 21 lat. Blond włosy, niebieskie oczy i pogodne usposobienie od razu przyciągają uwagę. Nie ma co się dziwić, że zebrała już kilka milionów obserwujących.


Natasha pochodzi z Rosji, ale jak można wywnioskować po jej profilu, jest prawdziwą kosmopolitką. Dzieli się nie tylko zdjęciami idealnego ciała, ale też wielu miejsc, które mimo młodego wieku zdążyła już zwiedzić.

Jej śliczna buźka sprawia, że na twarzy każdego faceta od razu pojawi się uśmiech. Swoją figurę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom, z których sesje można zobaczyć na jej profilu. Duże piersi, jędrne pośladki, i wąska talia – nie ma co się dziwić, że na swoim Instagramie promuje bieliznę oraz stroje kąpielowe. Jest pełno zwolenników jej urody, którzy zakładają fanpejdże poświęcone swojej bogini. Pojawia się także na kontach wielu fotografów, przez których jest rozchwytywana.
Dziewczyna ma także niebywały gust. Wygląda świetnie zarówno w stylu formalnym, jak i luźnym. Nieważne czy ma na sobie elegancką sukienkę, czy sportowe wdzianko. We wszystkim jej dobrze, ale co najważniejsze prezentuje się z klasą. Fani dziar też znajdą coś dla siebie, bo Nata ma na udzie wytatuowanego ogromnego konika morskiego, który reprezentuje jej miłość do morza.

ZOBACZ CO MA CI DO POKAZANIA:Dodał(a): Konrad Siwik / fot. instagram Czwartek 20.02.2020