Devon Windsor - sobowtór Anji Rubik?

Devon Windsor z twarzy przypomina trochę naszą Anję Rubik. I tak jak polska modelka, Amerykanka robi furorę w świecie mody. Już jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn z wybiegów, a ma dopiero 21 lat.
devon-windsor.jpg

Devon Windsor ma 21 lat i na koncie współpracę z największymi markami. Lista jej zleceniodawców zdaje się być spisem najważniejszych pozycji w branży modowej. Giorgio Armani, Fendi, Gucci, Alexander McQueen, Calvin Klein, Michael Kors, Prada, Tom Ford, Roberto Cavalli, Stella McCartney – to tylko ułamek jej działalności, mimo tak młodego wieku. Ale zaczynała już w wieku 14 lat, gdy wypatrzyła ją fotografka modowa i poleciła ją zaprzyjaźnionej agencji.

Wkrótce małolata podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Po skończonym liceum przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie miała większe szanse na zlecenia komercyjne i utrzymanie się z wybranego zawodu. Mnóstwo pokazów oraz publikacji zapewniły jej status wschodzącej gwiazdy w branży. Dzięki swojej ciężkiej pracy wzniosła się na wyżyny i już w 2013 roku, w wieku 18 lat poszła w słynnym pokazie Victoria's Secret Fashion Show.Teraz paparazzi przyłapali Devon Windsor podczas opalania na plaży w Miami na Florydzie. Musimy przyznać, że modelka ma ładną pupę i widać, że robi przysiady. W przeciwieństwie do licznych koleżanek z wybiegów, które uważają, że sama dieta utrzyma je w dobrej formie.

Jeszcze jedna lekcja motywacyjna płynie od młodej Amerykanki. Dziewczyny, które mają rozstępy nie powinny się tym aż tak przejmować – Devon ma widoczne znaki w okolicach bioder i nie chowa ich ani nie pudruje. Poza tym uwierzcie nam – jeśli jesteście pewne siebie, tym bardziej nago lub w bikini, nie mają dla nas znaczenia białe paski na skórze.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 29.02.2016