Denise Milani - 35-letnia petarda

Ma 35 lat i jest wymieniana jako jedna z najbardziej seksownych kobiet świata. Również dlatego, że mimo spektakularnych piersi i świetnej figury, przez tyle lat nie dała się sfotografować nago. Rozpala przez to wyobraźnię facetów na każdej długości i szerokości geograficznej.
denis-milani.jpg

fot.: instagram.com/denisemilaniofficial

Już jako małolata odznaczała się większymi niż rówieśniczki piersiami. Jednak dopiero w wieku 25 lat zdała sobie sprawę, że może je wykorzystać zawodowo. Zaczęła pozować w bikini, kostiumach kąpielowych i bieliźnie. W 2005 roku założyła swój profil w serwisie MySpace (taki poprzednik Facebooka, ale mniej przyjazny użytkownikowi i mniej funkcjonalny). Jej zdjęcia momentalnie rozeszły się po sieci, a największe wrażenie zrobiła na Amerykanach.Byli nią tak zachwyceni, że wystosowali do niej petycję podpisaną przez tysiące osób, by Denise Milani zgodziła się pozować nago lub przynajmniej topless. Uznali, że takie cuda natury nie mogą być przed światem chowane. Modelka ma naturalne piersi, których rozmiar wyznacza miseczka DDD. Jest przy tym szczupła i wysportowana, bo o swoją sylwetkę mocno dba. W końcu to jej narzędzie pracy.Obala mit, że modelki utrzymują się na fali do 30 roku życia. Urodziła się 35 lat temu w Czechosłowacji, ale po tym, jak jej kariera nabrała tempa, przeniosła się do Kalifornii. Tam pracowała jako rehabilitantka, ale szybko przedarła się do głównego nurtu modelingu.

Jak się okazuje, pragnienie robienia kariery przez media społecznościowe to nie wymysł „modelek” z Instagrama, napinających w komiczny sposób usta. Denise Milani była pierwsza i do dziś odcina kupony od samojebek sprzed 10 lat.


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/denisemilaniofficial Wtorek 03.11.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
jackdaniels (2016-01-21 15:05:16)
ale figura ...
Pozdrawiam Zgłoś naruszenie
kamorgas (2015-11-04 09:32:48)
Zdecydowanie jestem na tak!! Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)