Hojnie obdarzona i skąpo ubrana

Uwielbiamy dziewczyny takie jak Daniella Chavez. Nie dość, że wyposażone są w niesamowite kształty, to wcale nie lubią się z nimi kryć i bardzo chętnie się nimi chwalą. I dokładnie wiedzą, w jaki sposób to robić.

W kraju o tak gorącym klimacie, jak Meksyk, nie mogą się rodzić inne dziewczyny, jak tylko równie gorące. Najlepszym przykładem jest właśnie Daniella Chavez, istny wulkan seksu, na widok której głowę tracą wszyscy faceci na każdej szerokości geograficznej, włącznie z najbardziej znanymi przedstawicielami płci męskiej.

Bo oto najpierw Daniellą zainteresował się playboy nad playboyami, czyli stary, dobry Hugh Hefner, który uczynił ją jednym ze swoich ulubionych króliczków, a także Cristiano Ronaldo, który podobno właśnie z Daniellą miał zdradzić swoją ukochaną Irinę Shayk.

Zresztą, gorąca Meksykanka ze światem futbolu ma całkiem sporo wspólnego i to nie tylko za sprawą sławnych kochanków. Modelka była bowiem dwukrotnie maskotką Copa America, czyli Mistrzostw Ameryki Południowej, a jej seksowne fotki za każdym razem równie mocno zagrzewały do boju wszystkich piłkarzy, biorących udział w turnieju (w sumie to pewnie nie tylko ich).Nic też dziwnego, że Daniella jest meksykańską królową mediów społecznościowych, a jej konto na Instagramie śledzi zabójcza liczba prawie 2 milionów osób. I coś czujemy, że jak zobaczycie galerię z jej fotkami, to sami z chęcią powiększycie tę liczbę. A wierzcie nam, warto!
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 14.10.2016