Dani Mathers – seksowna sąsiadka

Malutka, cycata blondyneczka o szerokim uśmiechu jak z kreskówki jest przesympatyczna, ma poczucie humoru i dystans do siebie. W redakcji trwają licytacje, kto podaruje jej większy pierścionek zaręczynowy!
Dani-Mathers.jpg

Najpierw jednak trzeba będzie zająć się jej obecnym partnerem… Jest z nim od 15 roku życia. W tej chwili ma 27 lat. Mówi, że przez ten czas przerobili wszelkie możliwe triki i sztuczki seksualne, bo oboje bez bzykania żyć nie potrafią.


Dani Mathers to mała petarda. Ma niespożyte pokłady energii, więc wierzymy, że jest seksualną dewiantką. Na planie zdjęciowym kręci się jak bączek, a uśmiech rzadko znika z jej ślicznej buźki. Reszta też jest godna pochwalenia! 84-56-79, miseczka D, długie blond włosy i zgrabna figura. Do tego jej usposobienie, które sprawia, że to idealna dziewczyna z sąsiedztwa.


Lubi jak facet utrzymuje porządek i radzi sobie w kuchni. Z kolei u lasek lubi krągłości – w szczególności soczyste pupy. W liceum zaliczyła związek z inną dziewczyną i wspomina to z rozmarzeniem. Jednak chodzi jej tylko o fizyczność, bo mówi, że nie mogłaby zaangażować się na dłużej w coś poważniejszego z kobietą.


Czy wspominaliśmy, że lubi grać w Call of Duty? Że była Playmate maja 2014? A o tym, że lubi pikantne gierki? Np. jeśli ma ochotę na sexting, prosi wprost swojego faceta o zdjęcie penisa, nie bawiąc się w podchody.


Czy Ty też już biegniesz do jubilera po pierścień?

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/missdanimathers Czwartek 07.08.2014