Dalii Elliott nago – jasnowidzenie CKM.PL!

Najgorętsza do tej pory sesja pięknej blondynki urodzonej w Kuwejcie trafiła właśnie w nasze ręce! Dalia zrzuca w niej kompletnie wszystko, no może poza butami. Joe Cocker śpiewał kiedyś, że dziewczyna, która go odwiedziła, może zostawić na sobie jedynie kapelusz. My zgadzamy się na seksowne szpilki tej seksbomby.

Jesteśmy jasnowidzami! W grudniu pokazaliśmy Wam kolejną sesję Dalii Elliott, zauważając pewną zależność... W listopadowej miała głęboki dekolt, w „świątecznej” wystąpiła topless i wyraziliśmy nadzieję na kolejne spotkanie z gorącą blondynką, sugerując, że w końcu pójdzie na całość. I poszła! Oto Dalia Elliott nago.

Możesz lubić reklamy wody 138 lub nie, ale nie odmówisz, że marketing firmy przybrał bardzo estetyczny kierunek. Zatrudniają seksowne modelki, które prężą się przed aparatami, prezentując swoje wdzięki, a przy okazji stawiają na planie butelkę „minerałki”. Nie mamy nic przeciw i wiążemy to z promocją zdrowych ciał.Bardzo zdrowych, bo Dalia ma wymiary 81-64-84 i miseczkę DD. Do tego jej przepis na idealny wieczór: gotowanie, film, turlanie się po łóżku. A to wszystko w towarzystwie faceta. Którego niestety w tej chwili nie ma. Tym razem namawiamy, byś nie komentował u nas tego materiału, spożytkuj siły na kontakt z Dalią bezpośrednio! Powołaj się tylko na nas, to może uda nam się ją namówić na sesję.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Piątek 15.01.2016