Dalia Elliott topless

Przepiękna blondynka powraca. I to w jakim stylu! Tym razem zdejmuje strój kąpielowy, by pokazać jeszcze więcej nieziemskiego ciała. Takie rozgrzewające widoki mogą sprawić, że polskie kopalnie węgla będą zamykane jedna po drugiej...
dalia-Elliott-topless.jpg

Dalia pojawiła się u nas jakiś czas temu. I wtedy właśnie rozgrzała Wasze serca (i nie tylko) oraz nasze serwery (i nie tylko). Dlatego postanowiliśmy znów pokazać Wam jej zdjęcia z plaży w Malibu. Przypomina nam to klasyczne podchody do dziewczyny, bo na pierwszym spotkaniu modelka była dość powściągliwa, aczkolwiek puszczała do nas oczko w postaci rozpiętego zalotnie kostiumu kąpielowego. Na drugiej randce pokazała już dużo więcej i zrzuciła część garderoby. Nie możemy doczekać się trzecie tête-à-tête.

Przypomnimy tylko, że Dalia Elliott urodziła się w Kuwejcie, ale wychowała w Stanach Zjednoczonych. W modelingu odnalazła się już jako dziecko i od tamtej pory pnie się w górę. Miała też swoją przygodę z filmem, ale o tych rolach lepiej nie wspominać. Horrory klasy B to ostatnia rzecz, z którą chciałbyś kojarzyć tę egzotyczną laskę.

Skupmy się na jej obłędnych kształtach i tym, jak coraz śmielej poczyna sobie Dalia na kolejnych spotkaniach z użytkownikami CKM.PL.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Wtorek 01.12.2015