Dała kosza Ronaldo

Pyszałkowatym sportowcom, którzy próbują odbijać nam nasze kobiety, mówimy stanowcze nie i oddajemy hołd Australijce Aline Lima, która ujawniła, że Cristiano Ronaldo nagabywał ją na prywatne spotkanie. Dziewczyna odmówiła, tłumacząc, że ma chłopaka. „Krystyna” napierał i przekonywał, że ich randka nie wyjdzie na jaw.
aline-lima.jpg

fot.: instagram.com/alinelimaz

Na szczęście są jeszcze takie dziewczyny jak Aline Lima, które nie ulegają urokowi, sławie i kasie znanych sportowców. I nic do atletów nie mamy, ale wolimy ich na sportowych arenach, aniżeli w łóżkach naszych kobiet. Cristiano Ronaldo spieprzył już swój 5-letni związek z piękną Iriną Shayk, flirtując na boku z kilkoma innymi laskami, m.in. z Danielle Chavez, teraz chciał wbić klin między piękną Latynoskę, a jej faceta – fana CR7.Aline Lima odezwała się do flirciarza z Realu Madryd, by zapytać, czy dostał list od jej chłopaka. Uznali pewnie, że Ronaldo żywiej zareaguje na jej wiadomość. Mieli rację. Cristiano poprosił dziewczynę o jej zdjęcie z siłowni, komplementował ją i zaproponował spotkanie. Laska chciała na nie zabrać swojego chłopaka, ale „Krystyna” napisał wprost, że nie chce poznawać faceta tylko ją. Na nic zdały się prośby o numer telefonu czy zaproszenia na mecz rozgrywany w Melbourne, Aline Lima pozostała nieugięta i lojalna wobec swojego mężczyzny.Aline Lima jest modelką i vice miss konkursu piękności Latina Australia. Ale przede wszystkim, jest bohaterką wszystkich facetów w związkach. Albo po prostu fanką FC Barcelony.

Dziewczyna napisała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym wyjaśnia, że nie chciała rozgłosu, a sprawę mediom przekazał jej chłopak, który od dziecka był fanem Ronaldo. Oczywiście już nie jest.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/alinelimaz Poniedziałek 03.08.2015