Dakota Shannon - piękna Indianka

Indianka Lakota, jeździła zawodowo w rodeo, służyła w armii, pracowała na ranczu. Teraz jest modelką, która regularnie wznosi się na wyżyny swoich możliwości, a fanów przybywa jej jak na fan page`u „Rozdajemy iPhone`y za darmo”.
dakota shannon


Dakota Shannon to początkująca modelka, ale wchodzi do branży z impetem. Właśnie zaczęła współpracę z Playboyem i zdobyła tytuł Cybergirl. Ozdabia też swoimi wdziękami kalendarze, okładki i rozkładówki magazynów męskich. Jednak zaczynała od wyborów dziewczyny na plakat jednego z browarów. Pokonała wiele kandydatek, mimo to nie wygrała konkursu. Jednak ludzie odpowiedzialni za event byli nią tak oczarowani, że zaproponowali jej udział w innych kampaniach reklamowych. Po pierwszych sesjach zdjęciowych zakochała się w  modelingu. Próbowała swoich sił również w konkursie piękności, jednak zaciągnęła się do wojska, gdzie służyła jako medyk. To wykluczyło ją z wyborów miss.


Dakota urodę zawdzięcza swojemu pochodzeniu – indianka Lakota Sioux z małej miejscowości Eagle Butte w Południowej Dakocie, która leży na terenie indiańskiego rezerwatu Cheyenne River Indian Reservation. Wychowała się na ranczu rodziców, więc nie jest typowym mieszczuchem spędzającym popołudnia w galeriach handlowych. Ciężkiej, fizycznej pracy doświadczała od młodych lat. Jednym z jej obowiązków było przepędzanie bydła. Możemy sobie tylko wyobrazić te jej ruchy w siodle... Oczywiście już w wieku dorosłym!
Tak jej się podobała jazda konna, że zaczęła jeździć ze swoim wujem na zawody rodeo. Zaczęło się w wieku 8 lat, a przestała skupiać się na tym sporcie pod koniec liceum. Zatem ruchy bioder, siła ud i jazda bez trzymanki, to największe zalety Dakoty Shannon. Oczywiście dochodzi do tego wygląd dziewczyny z sąsiedztwa i piękne, pełne kształty, którymi wywija na pokuszenie.

Z jej pracowitością i zacięciem oraz twardym, nieco męskim charakterem, wróżymy jej w nadchodzącym roku same sukcesy i zapewne usłyszymy o niej jeszcze wielokrotnie.belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Dodał(a): gianni / fot.: Victoria Pressly Czwartek 23.01.2014