Daisy Marie - miks idealny

Regularnie ćwiczy swoje ciało, dlatego 91D-61-86 wygląda na niej tak dobrze. Do tego multikulturowe pochodzenie i bezpruderyjność Daisy, przykuwa nas do ekranów z równą mocą, co Liga Mistrzów.
daisy marie

Daisy Marie to gorąca trzydziestka, która w filmach dla dorosłych zagrała prawie pół tysiąca razy. Zajmuje się również modelingiem i udowadnia młodszym koleżankom, że świeża krew musi się mocno postarać, by wygryźć starą gwardię. Zresztą swoją karierę zaczęła od pozowania w bikini, a do porno świata wstąpiła dzień po swoich osiemnastych urodzinach, czyli 7 lutego 2002 roku. Na swoim koncie ma również gorący występ w słynnym teledysku 50 Centa - Disco Inferno.
W jej żyłach krąży miks krwi amerykańskiej, hiszpańskiej i filipińskiej. Urodziła się w Kaliforni, ale po pewnym czasie wyprowadziła się z rodziną do Meksyku. Wróciła jednak  do słonecznego stanu i zamieszkuje teraz w Los Angeles, gdzie gorąco dopinguje Lakersów.

Aż dziw bierze, że ta egzotyczna modelka wychowywała się w katolickiej, mocno wierzącej rodzinie, patrząc na to czym się para. Oczywiście nie mamy nic przeciw, a nawet bylibyśmy mocno rozczarowani, gdyby swoje obłędne ciało o wymiarach 91D-61-86 skrywała pod habitem!Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/1daisymarie Sobota 22.02.2014