Daisy Lea na motocyklu

Potężny motocykl i nieziemsko seksowna Daisy Lea w skórzanych butach, prężąca swoje boskie wdzięki na tymże motocyklu. Czy właściwie potrzeba czegokolwiek więcej?
FFN_lea_080916_bacff_52144783_midres.jpg

Mimo że dawno się u nas nie pojawiała, to jesteśmy pewni, że doskonale pamiętacie tę nieprzyzwoicie seksowną laskę i jedną z naszych ulubionych modelek, jaką jest Daisy Lea. Po pierwsze dlatego, że takiego ciała po prostu nie da się zapomnieć, a po drugie, bo nie da się zapomnieć tego, co Daisy jest w stanie zrobić ze swoim ciałem.

A jest w stanie zrobić chyba wszystkie gimnastyczne akrobacje świata – od szpagatów przez fiflaki po finezyjne mostki – i przy tym wyglądać wciąż jak bogini seksu. Niestety w poniższej sesji Daisy nie prezentuje swoich niesamowitych możliwości gimnastycznych (możecie je wszystkie za to zobaczyć TUTAJ), niemniej jednak nie przestaje olśniewać nas swoim boskim ciałem.

Ubrana w drapieżne skórzane kozaki na szpilce i seksowną, skąpą bluzeczkę wygina się wdzięcznie wokół potężnego motocykla i sprawia, że robi się nam potwornie gorąco, a nasze kolana po prostu miękną z zachwytu. I mimo że jesteśmy wielkimi fanami motoryzacji, to tego jednośladu mogłoby równie dobrze nie być w tej sesji, bo i tak go nie dostrzegamy – po prostu nie możemy oderwać wzroku od boskiej Daisy.


No dobra, ale skoro już jest, to chętnie byśmy go ukradli, wskoczyli na niego i porwali ze sobą nieziemską Daisy Lea w bardzo długą podróż po świecie. A nuż w jakimś ustronnym miejscu pokazałaby nam te swoje seksowne szpagaty.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Środa 10.08.2016