Czeski słodziak - Tereza Jelinkova

Ta blondynka z Czech lubi chwalić się swoimi kobiecymi kształtami pozując w samej bieliźnie, a czasami nawet bez niej. Wyszła na plażę, aby reklamować wodę mineralną, tym samym rozpalając nas do czerwoności.

gl_92.jpg


Tereza Jelinkova pochodzi z Czech, ale aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje jako modelka. Mierzy 177 centymetrów wzrostu i posiada boskie ciało. Potrzebujesz dowodu? Liczby nie kłamią. Jej wymiary to 88-58-88. Znaki rozpoznawcze natomiast to blond włosy, piękny uśmiech i zgrabna pupa.

Niedawno słodka Czeszka miała okazję pochwalić się swoim ciałem na plaży w Malibu. Tam pozowała do nieziemsko seksownej sesji mającej reklamować wodę mineralną. Eksponowała swe wdzięki w samej bieliźnie, a czasami nawet i bez niej, musząc rękoma zakrywać jędrne piersi.

Jako dziecko Tereza marzyła, aby zostać modelką. Zanim to się stało, poświęcała swój czas, żeby ćwiczyć taniec i trenować gimnastykę. Sportowa kariera nie była jej pisana. Doznała urazu pleców i musiała zrezygnować z intensywnej aktywności. Kiedy miała 13 lat została odkryta przez Czechosłowackiego skauta, szukającego dziewczyn do modellingu. Od tamtej pory jej życie zawodowe nabrało tempa.

Ona jednak nie skupiała się tylko na pracy. Zanim została pełnoetatową modelką o międzynarodowej sławie, postanowiła ukończyć studia. Jest absolwentką uniwersytetu w Pradze i posiada tytuł magistra ekonomii, co tylko dowodzi, że czasami uroda idzie w parze z inteligencją, a takie połączenia lubimy najbardziej. Nawet jeśli nie mamy u niej szans, bo wyrzucili nas z przedszkola za podglądanie koleżanek z grupy i na tym skończyliśmy swoją edukację.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: http://www.fameflynet.com/ Wtorek 28.03.2017