Czarnoskóra piękność - Jena Frumes

Marzy o byciu gwiazdą filmową i może to osiągnąć. W końcu serca internautów, jak i nasze już podbiła. I ostrzegamy. Jak zobaczysz zdjęcia tej czarnoskórej piękności, również się w niej zakochasz.

Urodziła się i wychowała w New Jersey, a obecnie mieszka w Los Angeles. Ta dziewczyna zdobyła sławę w mediach społecznościowych i serca mężczyzn na całym świecie, za sprawą swoich zdjęć w skąpych strojach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jena Frumes zamierza podbić Hollywood, bo jak możemy wyczytać w opisie jej profilu, jest przyszłą gwiazdą filmową. Takie marzenia są w zasięgu jej ręki, wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Zresztą pierwsze drobne kroki już poczyniła. Jej przepustką do kariery był udział w improwizowanym show MTV prowadzonym przez słynnego komika Nicka Cannona „Wild ‘N Out”. Poza tym wystąpiła w krótkometrażowym filmie „Mango & Guava”, gdzie zagrała Mango. Zanim zaczniecie się śmiać, nie chodzi o owoc, a partnerkę głównego bohatera. Dodatkowo pojawiła się w teledysku do kawałka piosenkarza R&B Jacoba Latimore’a o tytule „Ah Yeah”. Właśnie to krzyczeliśmy, gdy ją tam zauważyliśmy.

Do zdobycia szturmem srebrnych ekranów, jeszcze daleka droga. Na razie jest sensacją głównie mediów społecznościowych. Ale tutaj mamy druzgocącą wiadomość dla wszystkich panów. Z nikim się nie spotyka i nie zamierza, gdyż chce skupić się na rozwijaniu swojej kariery. A szkoda, bo mężczyźni którzy nigdy nie dorośli mieliby z nią o czym pogadać. Jena jest fanką „Gwiezdnych Wojen”, o czym świadczy posiadanie psa imieniem wielkiego mistrza Yody. Niestety w tym wypadku prawdopodobnie nawet nasza Moc nie zadziała. 

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/lindseypelas/ Piątek 07.04.2017